Školsko natjecanje iz informatike

U cijeloj se državi 19. siječnja održalo školsko natjecanje iz informatike u različitim kategorijama. Svi su učenici naravno dobili u isto vrijeme iste zadatke. Naši su se učenici natjecali u kategoriji Osnove informatike. Na natjecanje se prijavilo 9 učenika. Nažalost zbog vremenskih neprilika troje učenika nije moglo doći u školu pa se nisu mogli natjecati. To su učenici Mataija 1.aN, Magašić 2.bBS i Mišta 2.bN.

Rezultati školskog natjecanja:

Mjesto Ime i prezime Razred bodovi Mentor
1. Vid Jakšetić 2.aN 10,5 Radiana Tomée-Cicvarić
2. Liam Gašparović 2.bBS 9,5 Radiana Tomée-Cicvarić
3. Kristian Tomiša 2.bN 7,5 Radiana Tomée-Cicvarić
3. Roko Štiglić 2.bN 7,5 Radiana Tomée-Cicvarić
4. Jakov Kamenar 1.aN 6,5 Radiana Tomée-Cicvarić
4. Ivan Dundović 2.bBS 6,5 Radiana Tomée-Cicvarić

U našoj se županiji natjecalo 74 učenika u kategoriji Osnove informatike - Strukovne škole. Čestitamo im na postignutom rezultatu i trudu, a učenici Vid Jakšetić 2.aN i Liam Gašparović 2.bBS su se plasirali na županijsko natjecanje.

Školsko povjerenstvo:

Radiana Tomée - Cicvarić, odgovorna osoba za provedbu i organizaciju natjecanja

Martina Rajnović

Tina Kružić

objavio: Radiana Tomée - Cicvarić   datum: 20. 1. 2017.