Nastava na daljinu

Drage učenice i učenici,

pratite upute svojih razrednika i predmetnih nastavnika. Iskoristite ovo vrijeme što ste cijeli dan u kući da nadoknadite i eventualne zaostatke iz nekih predmeta. Ima tehničkih poteškoća u radu sustava zbog velikog broja korisnika odjednom. Pohvale svima odredom: vama koji ste se prijavljivali u sustav, radili po uputama i već poslali svoje prve zadaće na pregled nastavnicima, ali pohvaljujem i svoje nastavnike koji danonoćno rade kako bi osmislili nastavu na daljinu, Carnetovce koji rade 24/7 kako bi riješili probleme u radu sustava, itd.

Vjerujem kako će sve biti bolje s vremenom. I mi nastavnici jedva čekamo da zabruji naše pravo školsko zvono. Do tada je najvažnije da budemo svi živi i zdravi!

Lijepi pozdrav,

vaš ravnatelj

Priloženi dokumenti:
Uputa_-_osnovne_i_srednje_skole_-_19._3._2020._(1).pdf (125.38 KB)

objavio: Radiana Tomée - Cicvarić   datum: 20. 3. 2020.

INA