Mladi protiv gladi

U četvrtak 29. listopada 2020., našu školu posjetili su volonteri Socijalne samoposluge „Kruh sv. Elizabete“ iz Rijeke.  Tom prilikom učenici 3. a N i nastavnice Veronika Butorac i Marica Kučan, predali su volonterima Samoposluge hranu i higijenske potrepštine koju su učenici i djelatnici škole skupljali u mjesecu listopadu, u sklopu Akcije „Mladi protiv gladi.“

Osnovni cilj ove Akcije bio je sakupiti pomoć u prehrambenim  proizvodima i higijenskim  potrepštine za građane u potrebi. Na takav se način želi kod mladih osnažiti i razviti mrežu solidarnosti koja će učiniti da duh pomaganja traje cijele godine, a ne samo za određene blagdane i  da solidarnost postane dijelom životnog stila djece i mladih.

Veronika Butorac

objavio: Radiana Tomée - Cicvarić   datum: 5. 11. 2020.