Cruise Costa Concordia - analiza i kronologija pomorske nesreće

Danas je u velikoj dvorani u 1045  Kap. Edo Dešković, predsjednik Zajednice hrvatskih udruga pomorskih kapetana održao predavanje  za učenike i profesore na temu: „ Cruise Costa Concordia – analiza i kronologija pomorske nesreće„. Predavanje je bilo otvoreno i za sve zainteresirane građane.

Iskusni zapovjednik kruzera na interesantan je način obrazložio ulogu posade i zapovjednika na takvim brodovima. Istaknuo je našim učenicima važnost pomorskog obrazovanja.