Eko Bakar 2016.

Učenici Pomorske škole Bakar tradicionalno su se uključili u akciju čišćenja podmorja Bakarskog zaljeva.

ŠRD Luben Bakar organizirao je akciju čišćenja mora u Bakru. Akciji su se priključili mnogi ronilački klubovi čiji su članovi vadili otpad iz mora. Naši su učenici otpad prihvaćali i odlagali u kontejnere. Ove godine sudjelovali su: Zubić Alen, Tkalčec Matej, Golubić Juraj, Grabovac Stjepan, Validžić Leon i Fuček Matej pod vodstvom profesorice Tine Kružić. Voditeljica projekta je profesorica Marica Kučan.