Dopunski rad - učenici od 1. - 3. razreda

Poštovani učenici,

pod poveznicom Dopunski rad nalaze se rasporedi održavanja dopunskog rada koji počinje u srijedu 20. lipnja 2018.

Pijevoz učenika organiziran je za dolazak u Bakar, a za povratak koristite redovne linije. Po jedan autobus u uobičajeno vrijeme ide preko Kostrene i Drage.

VAŽNO!

Učenici koji nisu potpisali suglasnost za objavu osobnih podataka na web stranici škole za potrebe izrade rasporeda dopunskog rada za školsku godinu 2017./18. mogu raspored dopunskog rada naći na oglasnoj ploči pred zbornicom Pomorske škole, Bakar.

objavio: Davor Oštrić   datum: 19. 6. 2018.

Dopunski rad - učenici od 1. - 3. razreda

Poštovani učenici,

VAŽNO!

objavio: Davor Oštrić   datum: 19. 6. 2018.