Učenik generacije

Odlukom Nastavničkog vijeća učenik generacije je Alen Mataić, učenik 4.bN razreda nautičkog smjera. Njegov četverogodišnji razrednik Bore Štrbac ispratio ga je toplim riječima kakve Alen zaista i zaslužuje. Isticao se u svim redovnim obavezama u nastavi ali je i maksimalno bio angažiran u gotovo svim vannastavnim aktivnostima i projektima. Od prvog razreda je puno svog slobodnog vremena provodio na našem školskom brodu Vila Velebita dva. Kroz sve četiri godine je odgovorno radio u timu tehničke podrške škole koji brine o multimedijalnoj opremi na školskim događanjima.

Alene dobro ti more želimo !

objavio: Radiana Tomée - Cicvarić   datum: 29. 6. 2018.

Učenik generacije

Alene dobro ti more želimo !

objavio: Radiana Tomée - Cicvarić   datum: 29. 6. 2018.