PROGRAMI OBRAZOVANJA ODRASLIH

O B A V I J E S T

Poštovani,

Odjel za obrazovanje odraslih i izobrazbu pomoraca od rujna će poslovati na novoj adresi u Pomorskoj školi u Bakru, Nautička 14. Broj telefona na koji nas možete kontaktirati ostaje isti 051/212-065, kao i  broj mobitela 099/673-1902. Sve informacije možete dobiti i putem mail adrese odrasli.psb@email.t-com.hr

Od 13. 07. do 21. 08. 2020. djelatnici Škole i Odjela za obrazovanje odraslih su na kolektivnom godišnjem odmoru. Dana 24. 08. 2020. ponovno počinjemo sa radom na novoj adresi.

Do tada sve informacije možete dobiti na broj telefona 051/761-211!

Veselimo se budućoj zajedničkoj suradnji.

ZAVRŠNI RAD – LJETNI ROK

Mole se svi polaznici Odjela za obrazovanje odraslih Pomorske škole Bakar koji su stekli uvjet pristupanja obrani završnog rada u ljetnome roku (prijava obrane završnog rada do 01. travnja 2020., položeni svi ispiti i predan završni rad potpisan od strane mentora) da se što prije jave u kancelariju u Rijeci.

Poštovani,

od 11. svibnja 2020. ponovno počinjemo sa radom. Sve obavijesti možete dobiti isključivo na telefon 051/212-065;  mobitel 099/637-1902 i na mail adresu:

odrasli.psb@email.t-com.hr

Predmetne profesore možete kontaktirati putem njihovih mailova.

Veselimo se ponovnoj zajedničkoj suradnji!

R A D N O   V R I J E M E

Od ponedjeljka do petka

od 08.30 do 13.00 sati

O B A V I J E S T

Polaznici upisani u programe obrazovanja odraslih u upisnom roku od 23. rujna do 04. listopada 2019. godine mogu doći potpisati i preuzeti svoju dokumentaciju od 12. studenog 2019. godine u kancelariju u Rijeci.

Polaznici obrazovanja odraslih kojima su u indeks upisani predmetni profesori Jana Kegalj (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 18. listopada 2016.),  Nikolina Tolj i Igor Majkić (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 12. rujna 2016.), Vlč. Nikica Jurić, profesorica Iva Nicol Bogović, profesorica Ines Veić i profesor Davor Šakan (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 18. rujna 2017.), profesor Juraj Bukša (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 30. listopada 2017.) profesorica Mirela Tonković Brkljača (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 22. siječnja 2018.) te profesorice Jadranka Reggianini (Politika i gospodarstvo), Maja Vrancich i profesor Eduard Mračić (neka se jave u kancelariju u Rijeci od 03. rujna 2018.), Matea Kapitanović neka se jave u kancelariju u Rijeci od 02. rujna 2019.  radi promjene profesora.

Voditeljica Obrazovanja odraslih Tatjana Ribarić, dipl.iur.

Adresa : Trg Republike 2/III, 51000 Rijeka

Informacije – kontakt  na tel.  051/212-065; mob. 099/637-1902 ili putem e-mail:  odrasli.psb@email.t-com.hr

Program: Stjecanje srednje stručne spreme za zanimanja:

• Tehničar za brodostrojarstvo

• Pomorski nautičar

Program: Prekvalifikacija za zanimanja:

• Tehničar za brodostrojarstvo

• Pomorski nautičar

Oblik izvođenja nastave: Dopisno - konzultativna nastava (za općeobrazovne predmete) i redovna nastava (za strukovne predmete)

Uvjeti:                   - završena najmanje osnovna škola,15 ili više godina života

- razredne i završna svjedodžba

- domovnica

- rodni list

- fotografija, index

- uplata

- potvrda o liječničkom pregledu - izdaje medicina rada (za programe Pomorski nautičar i Tehničar za brodostrojarstvo)

Program osposobljavanja: RONILAC PRVOG STUPNJA

program : Osposobljavanje za zanimanje: Ronilac prvog stupnja

(sati: 145 teorijske nastave i 320 stručne prakse)

Oblik izvođenja nastave: redovna i konzultativno-instruktivna

Kandidati moraju zadovoljavati fizičke sposobnosti:

- uron na dah do 5 metara dubine

- plivanje 200 metara za manje od 8 minuta

Uz prijavu se podnosi: svjedodžba o završenoj srednjoj školi, svjedodžba o zdravstvenoj sposobnosti za ronioca (izdaje medicina rada), uvjerenje o položenom tečaju HRS – R1 ili druga priznata ronilačka izobrazba u Republici Hrvatskoj (mogućnost polaganja do kraja teorijskog dijela nastave), rodni list, domovnica.

Uvjeti:                     - završena srednja škola

- svjedodžba o zdravstvenoj sposobnosti za ronioca

- položen  tečaj HRS – R1 ili druga priznata ronilačka izobrazba u RH

(R1, se mora steći najkasnije do završetka teorijske nastave; tečaj možete realizirati kod podvodne zanatske radnje "Aqua sub", Hosti 57, 51000 Rijeka, tel: 051/269-869)