Pomorska škola Bakar

raspisuje

N A T J E Č A J

za upis polaznika srednjoškolskog obrazovanja odraslih u školskoj godini 2016./17.

Stjecanje srednjoškolskog obrazovanja, doškolovanja ili prekvalifikacija za programe:

- POMORSKI NAUTIČAR .................................................26 polaznika

- TEHNIČAR ZA BRODOSTROJARSTVO ............................26 polaznika

Uz prijavu se podnosi: original svjedodžbe osmog razreda, original svjedodžbe o završenim razredima srednje škole, original svjedodžba o završenoj srednjoj školi, rodni list, domovnica, svjedodžba o obavljenom liječničkom pregledu ili preslika pomorske knjižice gdje je unesena svjedodžba o obavljenom liječničkom pregledu, indeks, jedna slika.

Polazniku, na njegov pisani zahtjev i uz priložene dokaze (preslika pomorske knjižice), Škola može, kao ispunjenje obveze iz praktične nastave i vježbi, priznati odgovarajuće radno iskustvo o čemu, na temelju provjere priložene dokumentacije, odlučuje povjerenstvo imenovano od strane stručnog tijela utvrđenog statutom Škole.

Natječaj je otvoren do popunjenja grupe, a najkasnije do  10. ožujka 2017.g.

Informacije i prijave:

Odjel za obrazovanje odraslih - 51000 Rijeka, Trg Republike Hrvatske 2, tel. 051/ 212-065.

Web: www.pomorskabakar.hr/obrazovanje odraslih

E - mail: odrasli.psb@email.t-com.hr

Anketa za učenike prvih razreda.

« Kolovoz 2017 »