Pomorska škola Bakar

raspisuje

N A T J E Č A J

za upis polaznika srednjoškolskog obrazovanja odraslih u školskoj godini 2020./21.

1. Stjecanje srednjoškolskog obrazovanja, doškolovanja ili prekvalifikacija za programe:

- POMORSKI NAUTIČAR ..............................................24 polaznika

- TEHNIČAR ZA BRODOSTROJARSTVO .........................24 polaznika

• Uz prijavu se podnosi: original svjedodžbe osmog razreda, original svjedodžbi o završenim razredima srednje škole, original svjedodžbe o završenoj srednjoj školi, rodni list, domovnica, svjedodžba o obavljenom liječničkom pregledu, indeks, jedna slika.

Natječaj je otvoren do 09. listopada 2020. ili do popunjenja grupe.

1. Program osposobljavanja

- Ronilac prvog stupnja ...................................................24 polaznika

Uz prijavu se podnosi: svjedodžba o završenoj srednjoj školi, svjedodžba o zdravstvenoj sposobnosti za ronioca, uvjerenje o položenom tečaju HRS – R1 ili druga priznata ronilačka izobrazba u Republici Hrvatskoj, rodni list, domovnica.

Natječaj je otvoren do popunjenja grupe.

Informacije i prijave:

Odjel za obrazovanje odraslih - 51222 Bakar, Nautička 14, tel. 051/ 212-065.

Web: www.pomorskabakar.hr/obrazovanje odraslih

E - mail: odrasli.psb@email.t-com.hr

> Obrazovanje odraslih  > Natječaj za upis polaznika u programe obrazovanja odraslih
CMS za škole logo