Nastava na daljinu

Poštovane učenice i učenici,

ukoliko se u školskoj 2020./21. godini bude provodila nastava na daljinu ovdje ćete pronaći korisne informacije. Loomen  je sustav za nastavu na daljinu koji se koristi u Pomorskoj školi Bakar. Koristili smo ga i prethodnih godina u nastavi nekih predmeta, te za sve predmete  u periodu pandemije COVID-19.

Razlika u odnosu na prošlu školsku godinu je samo u organizaciji sadržaja. Ove ćete se školske godine upisati na svaki predmet koji slušate (lani su svi predmeti bili u tečaju vašeg razreda). To će vam zbog preglednosti olakšati i ubrzati pretraživanje aktualnih sadržaja svakog predmeta.

Kako bi vam bilo lakše upisati se na tečajeve/predmete na Loomenu možete pogledati video uputu u trajanju od 12 minuta.

U prilogu preuzmite za svoj razred dokument sa poveznicama na sve predmete na Loomenu.