Promocija školskog lista

Promocija školskoga lista «Mladi pomorac»

U školskoj knjižnici, 13. veljače 2009. godine, održana je promocija 35. broja školskog lista «Mladi pomorac». Knjižnica je iz više razloga odabrana za promociju lista. Naime, osim što je u sklopu škole knjižnica tradicionalno mjesto za promoviranje tiskovina, u čitaonici knjižnice, tijekom nekoliko prošlih mjeseci, sastajalo se uredništvo lista, mladi novinari i suradnici; čime je knjižnica, na trenutke postojala prava redakcija.

Promociji lista uz predstavnike učenika Pomorske škole, prisustvovali su ravnatelj škole, Gordan Papeš, profesorica Katja Šepić, urednica školskog lista,  pedagoginja Nada Jovanović, profesorica Marijeta Mašić i knjižničar Niko Cvjetković te članovi uredništva i suradnici lista.

N.C.

MP 35a.jpg