Državni prvaci

Državno natjecanje domova RH ove godine se održalo u periodu od 6.05 – 8.05. 2016. u Rovinju.

Naš dom s učenicama Teodorom Pritulom, Monikom Tijanić i Sabinom Berišom natjecao se u primijenjenoj umjetnosti kategorija dizajn i osvojio prvo mjesto. U stvaranju ovog projekta pod nazivom Prošlost, sadašnjost i budućnost pomagali su i naši učenici Ilija Kričković i Antonio Matahlija iz 2 BS i Miroslav Šišić iz 3 JIM i proveli puno sati i mjeseci, kao i cure u pripremi  materijala i osmišljavanju konačnog uratka. Materijal koji smo koristili u izvedbi su spajalice, značke i poštanske marke za Prošlost, stari mobiteli, telefoni i dijelovi računala za Sadašnjost i komadi plastične mase i led-diode za Budućnost.

Čestitke našim učenicima na trudu i uspjehu.

Voditelj:

Snježana Višić, prof.

Anketa za učenike prvih razreda.

« Listopad 2017 »