Pomorska škola Bakar

O nama

Učenički dom "Tomislav Hero" u sastavu je Pomorske škole u Bakru. Zgrada Doma izgrađena je namjenski prema važećim standardima života i rada u učeničkim domovima. Dom je započeo s radom 1960. godine. U međuvremenu je prostor Doma preuređivan i adaptiran u skladu s potrebama učenika prema materijalnim mogućnostima i prostornoj organizaciji. U Domu su smještene učenice i učenici Pomorske škole.

Kapacitet Doma je 68 učenika. Učenicima su na raspolaganju četverokrevetne sobe koje se nalaze u prizemlju i na prvom katu Doma. U Domu postoji izdvojeni prostor s dvije sobe i sanitarnim čvorom u koji se, u pravilu, smještaju učenice.

> Učenički dom  > O nama
CMS za škole logo
Pomorska škola Bakar / Nautička 14, HR-51222 Bakar / www.ss-pomorska-bakar.skole.hr / info@pomorskabakar.hr