Poštovani maturanti,

Obranu završnog rada na jesenskom roku prijavite on-line pomoću prijavnice koja se nalazi pod karticom ZAVRŠNI RAD, kao što ste prijavljivali za ljetni rok. Nakon što vam mentor odobri radnju, ispunite prijavnicu te ju pošaljite kao privitak na školski mail info@pomorskabakar.hr

Podsjećam da je rok prijave za obranu na jesenskom roku 10. srpanj 2020., te rok za prihvat radnje od strane mentora također 10. srpanj 2020. Radnje ste dužni poslati mentoru na odobrenje elektronskim putem. Radnje odobrene od strane mentora isprintajte i uvežite u tri primjerka te ih donesite sa sobom na obranu završnog rada gdje će vam ih mentor potpisati. Prema trenutno važećem vremeniku obrana završnog rada u jesenskom roku bi se trebala održati 28. kolovoza 2020. Eventualne izmjene termina će biti oglašene na web stranicama škole.

Lijep pozdrav,

Darko Jotanović, prof.

UPUTE

ZA PREDAJU PISANOG DIJELA IZRADBE ZAVRŠNOG RADA

• Učenik/polaznik predaje pisani dio izradbe završnog rada u tri primjerka na potpis mentoru;
  • 1 potpisani primjerak ostaje mentoru;
  • (potom ostala 2 potpisana primjerka učenik/polaznik  donosi u tajništvo, od toga 1 primjerak sa pečatom datuma primitka ostaje učeniku za njegove potrebe, a 1 primjerak ostaje u tajništvu)
  • PRATITI NOVE UPUTE NA NASLOVNICI ŠKOLSKE WEB STRANICE
  • Prijava obrane završnog rada za jesenski rok je do 10.07.2020
    Predaja završnog rada za jesenski rok je do 10.07.2020.

Preuzmite :

Vremenik izbora teme, prijave, predaje i obrane završnog rada u školskoj 2019./20. godini.

Pravilnik izradbe i obrane završnog rada

NOVO!

Preuzmite raspored obrane završnog rada u ljetnom roku koji će se održati od 02. do 05. lipnja.